Contact

Direct contact met de juiste afdeling? Dan vragen wij u een bericht achter te laten in onze speciale helpdesk. De customerdesk is een online helpdesksysteem waarmee u direct met de juiste afdeling in contact kunt treden. Klik op onderstaande button om direct naar onze customer desk te worden doorverwezen.

Live Chat

Contactgegevens

TR Broadcasting
Haaksbergerstraat 428
7545 GB Enschede

www.trbroadcasting.tv
info@trbroadcasting.tv

Telefoon: 085 04 70 322
Mobiele telefoon: 06 46 00 43 00

Kamer van Koophandel: 08154672
BTW Nummer: NL199770372B01

Het is natuurlijk mogelijk om contact met ons op te nemen.

Vul het formulier in op deze website en wij zullen u zo spoedig als mogelijk een bericht terugsturen.

Mocht u direct contact wensen kunt u ons natuurlijk ook altijd een e-mail sturen. E-mailen mag naar info@trbroadcasting.tv of via onderstaande mailadressen!

Algemene Informatie info@trbroadcasting.tv
Afdeling Administratie administratie@trbroadcasting.tv
Afdeling Sales sales@trbroadcasting.tv
Afdeling Support support@trbroadcasting.tv
Afdeling Backoffice backoffice@trbroadcasting.tv
Afdeling Frontoffice frontoffice@trbroadcasting.tv
Afdeling Planning planning@trbroadcasting.tv
Afdeling Post-Production post@trbroadcasting.tv
Afdeling ENG eng@trbroadcasting.tv
Afdeling Multicam multicam@trbroadcasting.tv
Afdeling Montage & Ingest ingest@trbroadcasting.tv
Afdeling Digital Media Services dms@trbroadcasting.tv
Afdeling Graphics graphics@trbroadcasting.tv
Afdeling Streaming Media streaming@trbroadcasting.tv
Service Operations Center soc@trbroadcasting.tv
Corporate Video (groot-zakelijk) corporate@trbroadcasting.tv
Satellite Services satellite@trbroadcasting.tv
Video on Demand ondemand@trbroadcasting.tv
Customer Care (Webcare) customercare@trbroadcasting.tv

Klachtenafhandeling

Heeft u een klacht? Of bent u het niet eens met de reactie van een medewerker van TR Broadcasting? Neem dan contact op met onze afdeling klachtenafhandeling. Dit kunt u doen door een e-mail te sturen naar klachtenafhandeling@trbroadcasting.tv.

Wij vragen u uw verhaal zo uitgebreid en duidelijk mogelijk te behandelen en ook bijvoorbeeld screenshots of overige bijlagen te verzamelen in 1 e-mail zodat wij alles direct bij de hand hebben.

Stage/Vacatures

Wij hebben geregeld stageplaatsen en vacatures beschikbaar. Benieuwd naar de mogelijkheden?

Vacatures: vacatures@trbroadcasting.tv

Wil je stage komen lopen binnen TR Broadcasting? Mail dan een uitgebreide CV (inclusief alle informatie met betrekking tot kennis van software en hardware) en een duidelijke sollicitatiebrief met je leerdoelen naar stage@trbroadcasting.tv